Galaxy Digital придбала криптокастодіанта GK8 за $44 млн


23.02.2023
Galaxy Digital

Криптовалютна компанія Galaxy Digital під керівництвом Майка Новограца інвестувала $44 млн в GK8, платформу для зберігання криптовалют для інституціоналів.

Купівля була здійснена з метою використання холодного сховища GK8, яке дозволяє здійснювати транзакції без підключення до Інтернету.

Рішення GK8 для холодного зберігання і технологія гаманців будуть включені в майбутню брокерську платформу Galaxy Digital GalaxyOne, яка має на меті запропонувати широкий спектр криптовалютних фінансових послуг для користувачів інституційного рівня. Платформа включатиме торгівлю, кредитування, деривативи, маржування між портфелями та депозитарні послуги під управлінням GK8.

Окрім цього, Galaxy Digital також відкриває офіс у Тель-Авіві, до якого приєднаються майже 40 співробітників GK8. Засновники GK8 Ліор Ламеш та Шахар Шамай продовжать керувати пропозиціями Galaxy у сфері кастодіальних технологій.

Майк Новограц підкреслив підвищений попит інвесторів на депозитарні послуги як ключовий фактор, що стимулював придбання.

У грудні 2022 року Galaxy Digital придбала майнінгову фірму Argo Blockchain за $65 млн. Компанія була змушена продати свій майнінговий комплекс Helios, щоб уникнути банкрутства у важкий для сектору рік. Завдяки цим інвестиціям Galaxy Digital розширює свою присутність на ринку криптовалют і позиціонує себе як лідера у сфері криптовалютних фінансових послуг інституційного рівня.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *