Майк Новограц вважає, що регулятори мають зайнятися штучним інтелектом, а не криптовалютами


29.03.2023
​Фонд Майка Новограца купив Ethereum на $75 млн

Майк Новограц, голова інвестфонду Galaxy Digital, розповів інвесторам під час телеконференції фірми, що шокований увагою регулюючих органів до криптовалюти, а не до штучного інтелекту (ШІ), технології, яка, на його думку, спричинить кризу “глибокого підроблення” особистості.

Новограц вважає, що уряд США “абсолютно хибно мислить”, вирішивши так зосередитися на регулюванні криптовалют і водночас закривати очі на штучний інтелект.

“Коли я думаю про ШІ, мене шокує, що ми так багато говоримо про регулювання криптовалюти і нічого про регулювання ШІ. Багато в чому одним із найкращих варіантів використання криптографії буде ідентифікація за допомогою ШІ, тому що досить скоро ви отримаєте фальшивого Майка Новограца, сподіваюся, з волоссям […] як ви підтвердите особистість у такому світі?” – сказав Новограц.

Однак він вважає, що додатки на основі блокчейна відіграватимуть “величезну роль” у вирішенні деяких проблем, пов’язаних із ШІ:

“Криптовалюта і блокчейн відіграватимуть у цьому величезну роль. Нерозумно думати, що ми повинні зупинити індустрію через Сема Бенкмана-Фріда в його шортах-бермудах, і крапка”. – заявив бізнесмен.

Нещодавно Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами США провела переговори про ШІ та його вплив з Консультативним комітетом з технологій минулого тижня.

Що стосується поточного стану ринку, Новограц упевнений, що ринок криптовалют продовжить зростати до кінця 2023 року:

“Ринок почувається сильним, і коли я дивлюся на нього з технічної точки зору на графіках, у нас були великі тижневі закриття. Я здивований, почувши це від себе, враховуючи, яким було моє мислення наприкінці грудня, але буде не дивно, якщо за три місяці, шість місяців, дев’ять місяців ми будемо значно вищими”. – заявив Новограц.

Сильний відскок на ринку криптовалют також добре позначився на балансі Galaxy: сьогодні фірма показала у своїх квартальних результатах, що вона нарешті повернулася до прибутку після збитків у розмірі 1 мільярда доларів у 2022 році.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *