G20 створить стандарт регулювання стейблкоїнів до літа 2023 року


20.02.2023
G20-summit-cryptocurrency-regulations-1-1280x720

Клаас Кнот, голова Ради з фінансової стабільності (FSB), створеної країнами G20, попередив, що багато з існуючих на ринку стейблкоінів не відповідатимуть майбутнім рекомендаціям “високого рівня” щодо регулювання, які розробляються глобальними органами стандартизації. Про це пише Coindesk.

FSB надіслала листа міністрам фінансів і керівникам центральних банків країн G20, в якому зазначила, що регулювання буде зосереджено на посиленні управління, правах викупу і стабілізаційних механізмах. Повна версія документа має бути опублікована до липня 2023 року.

Кнот заявив, що заходів, яких наразі вживають емітенти стейблкоінів для зменшення приватного боргу в своїх резервах і підвищення прозорості, недостатньо. На думку чиновника, багато з існуючих стейблкоінів не відповідають міжнародним нормам, встановленим розробниками платіжних стандартів або стандартів цінних паперів.

FSB також оголосила, що буде співпрацювати з іншими регуляторами та установами, включаючи Міжнародний валютний фонд (МВФ), для розробки стандартів нагляду за криптовалютами і децентралізованими фінансами (DeFi). У жовтні 2022 року МВФ закликав FSB очолити глобальні зусилля з регулювання криптовалют, зазначивши, що FSB має всі можливості для координації та встановлення глобальних стандартів для підтримки національного регулювання криптоактивів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *