Франція розгляне впровадження блокчейну для продажу квитків на Олімпійські ігри 2024 року в Парижі


14.06.2022
Франція розгляне впровадження блокчейну для продажу квитків на Олімпійські ігри 2024 року в Парижі

Олімпійський комітет уряду Франції хоче провести Олімпійські ігри в Парижі 2024 року з мінімальними ризиками для безпеки вболівальників. У зв’язку з цим організація розглядає впровадження технології блокчейн у систему продажу квитків.

Згідно з повідомленням Ticketingbusiness, Мішель Кадо – міжміністерський делегат Олімпійських ігор французького уряду – представив прем’єр-міністру Франції на розгляд доповідь, яка містить деякі потенційні виправлення до програми Олімпійських ігор 2024 року.

Одна з рекомендацій стосується системи продажу квитків, яка забезпечуватиме проведення заходу. На його думку, продаж квитків з використанням технології блокчейн забезпечить уболівальникам додаткову безпеку. За його словами, квитки мають бути непереданими та розсилатися організацією за кілька днів до початку Олімпіади.

Глядачі зможуть придбати їх через QR-код, що обертається, з використанням технології блокчейн. При вході на майданчик кожен реєструватиметься і активуватиме свій квиток.

Кадо вважає, що така персоналізація надасть людям численні переваги, оскільки вони зможуть отримувати цифровими каналами повідомлення про те, як дістатися місця проведення Олімпіади з кожного району Парижа, а також про заходи безпеки під час Ігор. Він також стверджує, що блокчейн-квитки можуть бути успішно інтегровані в інші великі спортивні заходи, що проводяться у Франції.

“Застосування цієї системи вже заплановане для Кубка світу з регбі 2023 року, Олімпійських та Паралімпійських ігор 2024 року та практикуються на таких великих заходах, як Міжнародний тенісний турнір у Франції.” – сказав Мішель Кадо.

Минулого літа індійська біржа Bitbns нагородила криптовалютою місцевих призерів Олімпійських ігор у Токіо. Зокрема, кожен золотий медаліст отримав близько $2 700 у цифрових активах, срібні призери – $1 350, а $675 дісталося кожному спортсмену, який повернувся додому з бронзою.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *