​Фонд Майка Новограца купив Ethereum на $75 млн


21.07.2022
​Фонд Майка Новограца купив Ethereum на $75 млн

Фонд мільярдера та власника інвестиційної компанії Galaxy Digital Майка Новограца під назвою Institutional Ethereum Fund придбав криптовалюту Ethereum на суму $75,6 млн. Про це повідомляє Trustnode з посиланням на заяву фонду, подану до Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC).

Купівля активу була здійснена з боку 21 інвестора фонду, кожен з яких вклав в угоду не менше $100 000. Усі кошти були вкладені безпосередньо в Ethereum за ціною, що базується на індексі Bloomberg Galaxy Ethereum Index. Як кастодіан виступила біржа Gemini.

Інвестиція у розмірі $75 млн стала однією з найбільших у криптосвіті з початку 2021 року. У Trustnode вважають, що одним із 21 інвестора може бути банк Goldman Sachs, який почав пропонувати клієнтам інвестиції в ETH ще у березні 2022 року.

Майк Новограц – американський трейдер та інвестор, колишній голова відділення банку Goldman Sachs у Латинській Америці. Після відходу з фірми він заснував власну інвестиційну компанію Galaxy Digital. За даними на кінець 2021 року, під її управлінням знаходилися активи на суму $3,42 млрд.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *