Фінансовий регулятор Філіппін переніс терміни розробки криптозаконодавства


07.06.2023
Філіппінська влада закликала трейдерів не користуватися послугами криптобіржі Binance

Фінансовий регулятор Філіппін вирішив не поспішати з розробкою нормативно-правової бази щодо криптоіндустрії, яку спочатку планував опублікувати наприкінці 2022 року. Однак робота над керівними принципами триває, і результати можуть бути оприлюднені вже цього року.

Згідно місцевому ЗМІ, голова Комісії з цінних паперів і бірж Філіппін (SEC) Еміліо Акіно, повідомив, що попередні терміни запровадження криптозаконодавства в країні були перенесені. Регуляторний орган планував запровадити керівні принципи для індустрії у 2022 році, але призупинив ініціативу, щоб вивчити причини краху біржі FTX та забезпечити захист інвесторів.

Однак, за словами Акіно, до кінця 2023 року рамкові правила все ж можуть бути випущені.

На початку 2023 року SEC уклала партнерство з Юридичним центром Філіппінського університету (UPLC) для спільної роботи над керівними принципами щодо цифрових активів. У січні 2023 року регулятор виніс на громадське обговорення Правила та положення щодо імплементації Республіканського закону № 11765, який був підписаний у 2022 році. Однак сам закон не містить жодної згадки про “криптовалюту” чи “блокчейн”.

Філіппіни вважається однією з найбільш швидкозростаючих економік у світі, понад 11,6 мільйона філіппінців володіють цифровими активами, що ставить її на 10-е місце у світі за рівнем впровадження криптовалют.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *