ФБР заарештувало технічного директора блокчейн-стартапу Blockparty за крадіжку понад $1 млн


08.12.2022
fbi crypto

ФБР заарештувала Рікеша Тапі, колишнього CTO і співзасновника Blockparty, стартапу з проведення заходів на блокчейні, за ймовірну крадіжку у фірми криптовалют і фіата на суму понад $1 млн .

Міністерство юстиції оприлюднило звинувачення в шахрайстві з використанням електронних засобів проти Рікеша Тапі, стверджуючи, що він вкрав гроші, які зберігаються від імені Blockparty на особистому банківському рахунку, а також у крадіжці понад 10 BTC із запасів Blockparty.

У скарзі йдеться, що ці кошти пішли на особисті витрати Тапі, включно з “нічними клубами, подорожами та купівлею одягу люксових брендів”.

“Обвинувачений неодноразово крав і обманював компанію-жертву, співзасновником якої він був, щоб фінансувати свій розкішний спосіб життя”, – йдеться в заяві відповідального агента ФБР Майкла Дрісколлайда.

ФБР повідомляє, що ці злочини тривали з грудня 2017 року по вересень 2019 року. У LinkedIn Тапі відображається інформація, що він покинув Blockparty у грудні 2019 року. Згодом він заснував компанію VerdeBlocks, яка обіцяла можливість перемикання традиційних джерел енергії на поновлювані з використанням контрактів на блокчйні Hedera.

Тапі загрожує обвинувачення в шахрайстві з використанням електронних засобів зв’язку, за яке передбачено максимальне покарання у вигляді 20 років позбавлення волі.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *