Фальшива біткоїн-ферма залучила $100 000 за кілька годин


07.09.2022
Засновника криптовалюти My Big Coin визнано винним у шахрайстві

Відомий у соціальній мережі Twitter DeFi-дослідник під псевдонімом FatManTerra провів експеримент, під час якого створив підроблену інвестиційну схему. За кілька годин розуму вдалося зібрати понад $100 000.

На початку тижня інфлюенсер опублікував твіт, у якому розповів фоловерам, що він нібито отримав доступ до «високоприбуткової біткоїн-ферми» і запропонував приєднатися до проекту.

Згідно з твітом, доступ до біткоїн-ферми йому надав неназваний фонд. FatManTerra цілеспрямовано не висвітлював додаткові деталі інвестиційної схеми, але навіть без уточнюючої інформації передплатники перевели ВТС на суму понад $100 000.

“Я хочу послати чіткий сигнал усім у криптомирі — будь-хто, хто пропонує вам легкі гроші, бреше. Інфлюенсери, які продають тренінги з швидкої торгівлі або пропонують чудові інвестиційні можливості, обманюють вас”. — написав FatManTerra.

FatManTerra зазначив, що повернув усім користувачам надіслані раніше кошти.

У липні представники ФБР попередили про появу великої кількості шахрайських криптовалютних додатків, що маскуються під реальні компанії та фінансові установи.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *