Ердоган розповів, що турецька національна платформа «e-Human» працюватиме на блокчейні


19.10.2022

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган оприлюднив нові подробиці про проект e-Human, заснований на блокчейні. Це сталося напередодні національного саміту з блокчейну в Туреччині, повідомляє Cointelegraph.

Проєкт e-Human буде працювати на технології блокчейна, щоб забезпечити захист усіх послуг, даних і можливостей, які використовуватиме система.

Турецький проєкт e-Human діятиме як цифрова точка обслуговування, де офіс Президента країни буде обмінюватися даними про свої послуги та інструменти, які пов’язані із кар’єрою, дистанційною освітою та залученням талантів.

Студенти, нові випускники та державні службовці зможуть отримати доступ до можливостей роботи та стажування в державному та приватному секторах, сертифікованого навчання для державних службовців, ярмарок вакансій, які проводяться в Туреччині, заходів та освітнього контенту на порталі e-Human. Проєкт спрямований на підвищення можливостей працевлаштування та підтримку розвитку громадян.

Раніше турецька національна автомобільна компанія TOGG оголосила про стратегічне партнерство з розробником блокчейна Avalanche Ava Labs для розроблення безпечних і швидких мобільних послуг за допомогою смарт-контрактів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *