Ентоні Скарамуччі заявив, що біткоїн ще не готовий бути активом для хеджування інфляції


23.08.2022
Ентоні Скарамуччі заявив, що біткоїн ще не готовий бути активом для хеджування інфляції

Поки біткоїн не готовий виступати активом для хеджування інфляції, оскільки прийняття першої криптовалюти недостатньо. Таку думку висловив генеральний директор SkyBridge Capital Ентоні Скарамуччі під час виступу на програмі Squawk Box на каналі CNBC.

На думку експерта, біткоїн ще «недостатньо подорослішав» для того, щоб вважатися повноцінним активом, що хеджує. Капіталізація першої криптовалюти зараз перебуває на позначці $411 млрд, що, звісно, замало хеджування інфляції великих економік світу.

«Поки кількість гаманців Біткоїна не досягне мільярда, не думаю, що ви зможете використовувати ВТС як хеджуючий актив – це лише технічний актив, який знаходиться на ранній стадії розвитку. У вас просто не вистачить пропускної спроможності мережі», – заявив Скарамуччі.

Дійсно, кількість гаманців першої криптовалюти оцінюється в 200 млн. Найчастіше біткоїн називають цифровим золотом, проте, як підкреслив генеральний директор SkyBridge Capital, його капіталізація надто мала, щоб він став реальним конкурентом цінного металу.

При цьому Скарамуччі позитивно дивиться на майбутнє криптовалютного ринку. Він зазначив, що наразі відкрито значну кількість «коротких» позицій, проте трейдерам варто готуватися до втрат. Зовсім недавно Скарамуччі говорив, що впевнений у швидкому відновленні курсів біткоїну та інших криптовалютів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *