Експерти розповіли, скільки коштуватиме криптовалюта Cardano


18.07.2022
Експерти спрогнозували короткострокові, середньострокові та довгострокові перспективи ADA.

Аналітична платформа Finder провела опитування серед групи експертів фінтеху щодо майбутнього ціни Cardano (ADA). Їхні відповіді не надихнуть короткострокових інвесторів. Вони прогнозують, що курс ADA не оновить свій історичний максимум до 2025 року.

Експерти спрогнозували короткострокові, середньострокові та довгострокові перспективи ADA.

Короткострокові прогнози були далекі від оптимістичних: у середньому криптовалюті ADA пророкують закінчення року за курсу менше $1. Голова Permission.io Чарльз Сільвер бачить курс ADA на 2022 рік на рівні $0,2, зазначивши, що Cardano не має варіантів використання.

Алекс Нагорський вважає, що ADA не той актив, який варто холдити і прогнозує курс менше ніж $1. Метт Лобель із PLAYN вважає, що актив може зрости до $1,5, причому Мартін Фрелер із Morpher поділяє його прогноз.

Співзасновник Router Protocol Рамані Рамачандран заявив, що для успіху ADA доведеться створити найдецентралізованіший блокчейн у світі, іншого варіанту немає.

У січні Finder проводила аналогічне опитування і понад 60% респондентів прогнозували ADA на завершення року вище $2. Однак поєднання криптозими та повільний темп інновацій Cardano послабили ентузіазм інвесторів. Експерти вважають, що наближення ETH 2.0 може негативно вплинути на Cardano.

У мережі Cardano наближається термін проведення хардфорку Vasil, який має підвищити її продуктивність. Як правило, за хардфорком слідує зростання курсу, але думки експертів Finder, як і раніше, розходяться в думках щодо ефекту від оновлення мережі.

20% експертів вважають, що оновлення позитивно вплине на курс в довгостроковій перспективі. 18% думають, що вплив буде негативним. 50% респондентів погоджуються з тим, що оновлення розширить функціональні можливості мережі.

«Оновлення принесе користь мережі в майбутньому, оскільки більшу кількість розробників зможуть легко використовувати Cardano», – зазначив керуючий директор Digital Capital Management Бен Річі.

Тим не менш, довгострокові перспективи ADA здаються бичачими і багато респондентів сподіваються, що до 2030 року актив може зрости до $10.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *