Експерт вважає, що з часом біткоїн перевершить золото


18.07.2022
bitcoin_gold

У недавньому подкасті Едвард Дауд заявив, що з часом перша криптовалюта здатна перевершити золото завдяки своїм унікальним функціям: можливістю здійснювати транзакції у цифровому вигляді, прозорістю та децентралізацією. Цими ключовими характеристиками біткоін відрізняється від золота та цифрових валют центральних банків. Дауд вважає, що золото залишиться життєздатною інвестицією, але BTC має більше шансів стати засобом заощадження.

«Незважаючи на свої злети та падіння, біткоїн тут, щоб залишитися. Він буде невід’ємною частиною портфоліо кожного інвестора. Принаймні BTC можна продати або обміняти в цифровому вигляді, а із золотом це набагато складніше. Хоча я не проти золота, мати його невелику кількість — теж непогана ідея», — сказав радник з інвестицій.

У міру дозрівання галузі криптовалют, біткоїн виділятиметься на тлі решти ринку, упевнений екс-топ-менеджер Blackrock. Він порівняв криптовалютний ринок з епохою кризи доткомів, коли переважна більшість інтернет-компаній закрилися, а вижити зуміли лише сильніші конкуренти. Дауд навів у приклад компанію Amazon, яка досі вважається одним із найбільших технологічних гігантів.

Минулого місяця заступник керуючого Банку Англії Джон Канліфф також порівняв поточний ведмежий тренд на криптовалютному ринку із кризою доткомів.

Зараз настрій трейдерів стає оптимістичнішим – курс біткоїну піднявся до $22 500, а загальна капіталізація криптовалютного ринку почала відновлюватися, повернувшись до позначки $1 трлн.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *