Експерт вважає, що ведмежа фаза ринку біткоїну завершилася


10.07.2022
Аналітик, який передбачив нинішнє падіння курсу біткоїну, дав новий прогноз

Аналітик Лін Олден вважає, що найгірша частина ведмежого ринку біткоїну закінчилася наприкінці першої половини 2022 року, коли BTC втратив понад 56% своєї вартості.

В інтерв’ю для подкасту Hard Money Олден сказала, що ціна провідної криптовалюти може відновитися, оскільки масові ліквідації припинилися.

Коли біткоїн торгувався на рівні $30 000, були деякі ознаки того, що, можливо, дно вже досягнуто. Звичайно, у нас була деяка капітуляція… але на даний момент здається, що найгірше з продажу — швидкий продаж, ліквідація, позаду.

Тим не менш, Олден не виключає, що найбільший за ринковою капіталізацією криптоактив може зробити ще один крок униз, незважаючи на те, що зараз він перебуває у «зоні глибокої вартості».

На даний момент не так багато бичачих каталізаторів з точки зору макроекономічного ландшафту, і тому я не стала б виключати очевидний подальший рух ціни вниз. Однак я дійсно думаю, що, ґрунтуючись на більшості способів оцінки біткоїну або дивлячись на його історію, ми знаходимося тут у якійсь глибокій зоні цінності.

При цьому гуру макроекономіки додала, що біткоїн виступає надійним захистом від фінансової інфляції.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *