Експерт попередив про небезпеку інвестування в альткоїни


02.09.2022
Джим Крамер заявив, що криптовалюти не мають реальної цінності

Ведучий телеканалу CNBC Джим Крамер порадив інвесторам уникати інвестицій в альткоїни після того, як Федеральна резервна система США (ФРС) оголосила про подальше підвищення процентної ставки.

У своїй новій програмі під назвою Mad Money Крамер висловив побоювання з приводу Dogecoin (DOGE) та Shiba Inu (SHIB). Також він порадив остерігатися рішень для масштабування Ethereum, таких як Polygon (MATIC) та Optimism (OP), а також токенів блокчейнів Polkadot (DOT), Avalanche (AVAX) та Cosmos (ATOM).

Кроме того, он предостерег от покупки акций специализированных компаний по целевым слияниям и поглощениям (SPAC), первичных публичных предложений (IPO) и множества других ценных бумаг.

По словам ведущего CNBC, криптовалюты не оправдали его ожиданий, что заставило его снова изменить свою позицию в отношении цифровых активов.

Ведучий CNBC заявив, що криптовалюти не виправдали його очікувань, що змусило його знову змінити свою позицію щодо цифрових активів.

«Я думаю, що настав час нам почати ставити під сумнів основи криптовалют […] Принаймні я досить дорослий, щоб визнати, що я помилявся щодо цифрових активів. Я хотів би, щоб промоутери вчинили так само», — зазначив Крамер.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *