Експерт пояснив, чому біткоїн краще золота


16.08.2022
Аналітик, який передбачив нинішнє падіння курсу біткоїну, дав новий прогноз

Ветеран високоприбуткової кредитної торгівлі з 30-річним досвідом роботи Грег Фосс у своєму Tвіттер розповів у чому біткоїн перевершує золото.

За словами експерта, обмеження пропозиції біткоїну в 21 мільйон є перевагою над золотом, оскільки на нього не впливає будь-який рух ціни. При цьому золотодобувні компанії, швидше за все, будуть шукати нові родовища та вносити на ринок додаткову кількість металу.

У зв’язку з цим Фосс зазначив, що з цієї причини біткоїн набагато кращий за золото, незважаючи на те, що дорогоцінний метал має вищу ринкову капіталізацію:

Якщо ціна біткоїну подвоїться, потроїться або зросте в десять разів, ми знаємо про пропозицію. Це прекрасно. Ось чому біткоїн набагато кращий за золото.

Крім того, він наголосив на важливості стратегії одночасних інвестицій у биткоин і золото:

Якщо ви збираєтеся інвестувати в біткоїн, не забирайте свої гроші із золота і не вкладайте їх у біткоїн, візьміть гроші з облігацій та їх вкладіть у біткоїн.

Примітно, що в міру «дорослішання» біткоїн все частіше розглядається як потенційна заміна золоту як засіб збереження та захисту від інфляції. Щоправда, у 2022 році золото стало кращою інвестицією, ніж біткоїн, у річному обчисленні.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *