Екс-главу MicroStrategy звинуватили у ухиленні від сплати податків на суму $25 млн


01.09.2022
Екс-главу MicroStrategy звинуватили у ухиленні від сплати податків на суму $25 млн

Генеральний прокурор Вашингтона Карл Ресін оголосив про звинувачення у шахрайстві з метою ухилення від сплати податків проти колишнього генерального директора MicroStrategy Майкла Сейлора.

У серії твітів Ресін пояснив, що Сейлор, живучи в окрузі Колумбія понад десять років, не сплачував жодних податків.

Крім того, штат подав до суду на компанію MicroStrategy за звинуваченням у допомозі Сейлору в ухиленні від сплати податків, які, як стверджується, обчислюються сотнями мільйонів доларів.

За словами Ресіна, справа стане прикладом для жителів міста, які ухиляються від сплати податків. Безперечно, судовий процес ускладнює ситуацію для Сейлора та MicroStrategy, оскільки компанія все ще відновлюється після значних втрат через зниження ціни BTC.

У другому кварталі 2022 року MicroStrategy повідомила про квартальну виручку в розмірі $122,1 млн проти очікуваних $126 млн. Компанія також повідомила про збитки у розмірі $918,1 млн, з яких $917,8 млн відносяться до її активів у біткоїнах.

Пізніше Сейлор повідомив, що піде з посади генерального директора, а його замінить президент та фінансовий директор компанії Фонг Ле.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *