Джек Дорсі та Джей-Зі створили Біткоїн-академію


09.06.2022
Джек Дорсі та Джей-Зі створили Біткоїн-академію

Жителі Marcy Houses, громадського житлового комплексу в Брукліні, Нью-Йорк, отримають можливість відвідувати безкоштовну біткоїн-академію, що фінансуватиметься репером Jay-Z (Шон Картер), та Джеком Дорсі.

“Бачення біткоїну полягає в тому, що у нього немає бар’єрів, але відсутність доступу до фінансової освіти – це бар’єр”, – йдеться у заяві про місію Академії біткоїну.

Починаючи з 22 червня і до Дня праці, програму вестимуть засновник Black Bitcoin Billionaire Ламар Вілсон та Наджах Дж. Робертс, засновник першої в США криптобіржі.

“Біткоїн стає найважливішим інструментом для багатьох в Африці, Центральній та Південній Америці. Ми вважаємо, що такий самий потенціал є і в спільнотах у США. Наша мета – довести, що надання потужних інструментів у розпорядження людей дозволяє їм здобути більшу незалежність” – написав Джек Дорсі у Twitter (TWTR).

Дорсі також повідомив про розширення програми, сказавши, що “багато ще буде зроблено найближчим часом”.

Це не перша співпраця Jay-Z та Дорсі. У 2021 році компанія Дорсі Block (SQ), тоді вона називалася Square, придбала музичний стрімінговий сервіс Tidal Джей-Зі, який вони робили для артистів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *