Директор Xbox розповів про своє ставлення до інтеграції NFT та блокчейну в ігри


26.08.2022
Директор Xbox розповів про своє ставлення до інтеграції NFT та блокчейну в ігри

Філ Спенсер, голова ігрового підрозділу корпорації Microsoft та бренду Xbox з обережністю стежить за трендами у секторах блокчейн-технології та NFT, особливо у контексті їхньої інтеграції у віртуальні економіки. Про це топ-менеджер розповів в інтерв’ю Bloomberg.

Філ Спенсер висловив думку, що створення економічних моделей у рамках сучасних ігор через блокчейн-технології — це цікава концепція. Тим не менш, зараз, вважає глава Xbox, подібні практики не мають сформованої та послідовної форми, а отже ризикують перетворитися на щось небезпечне.

“Будемо чесні, в індустрії подібне існує вже багато років. Є люди, які весь свій час присвячують видобуванню віртуальної валюти, а потім продають її іншим гравцям за реальні гроші. Однак зараз на ринку з’являються проекти, які безпосередньо інтегрують таку економічну модель прямо в ігровій процес. [І ми вважаємо, що час для цього не настав]”, – розповів Філ Спенсер.

Раніше в Microsoft заявили, що не допустять NFT у Minecraft, оскільки вважають, що у нинішньому вигляді технологія може бути небезпечною для гравців, особливо якщо говорити про дітей.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *