Ducati спільно з Ripple випустять NFT-колекцію на базі XRP Ledger


15.07.2022
Ripple Ducati

Італійський виробник мотоциклів Ducati оголосив про плани із запуску своєї першої NFT-колекції у партнерстві з розробником NFT PRO та Ripple.

За розробку колекції відповідатиме NFT PRO, оскільки компанія спеціалізується на корпоративних NFT-рішеннях. Ripple у свою чергу, відповідатиме за блокчейн-частину для NFT-проектів від Ducati. Дата випуску NFT-колекції не розголошується. У прес-релізі повідомляється лише, що NFT планують випустити за кілька місяців.

Мета ініціативи Ducati – покращити зв’язок зі своєю спільнотою Ducatisti та підвищити впізнаваність бренду.

Ripple Ducati
Дата випуску NFT-колекції не розголошується. У прес-релізі повідомляється лише, що NFT планують випустити за кілька місць.

XRP Ledger стає все більш популярною платформою для створення та розвитку NFT. Минулого місяця інша автомобільна компанія Lotus Cars оголосила про плани створення власної колекції NFT і вирішила зробити це також на основі XRPL. Крім того, буквально минулими вихідними компанія Web 3.0 CrossTower, що швидко розвивається, оголосила про підтримку XRPL на своїй NFT-платформі.

Донедавна найбільш використовуваними платформами для створення та майнінгу NFT були Ethereum (ETH), Solana (SOL) та Cardano (ADA). Проте, схоже, що корпорації прагнуть співпрацювати саме з Ripple та XRP Ledger. Останні, у свою чергу, чудово знають з цим і не шкодують коштів на розвиток власної інфраструктури.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *