Дубайська Thumbay Group відкриє у метавсесвіті клініку


2:05 PM, 22 Липня 2022
Дубайська Thumbay Group відкриє у метавсесвіті клініку

Міжнародна компанія зі штаб-квартирою в Дубаї Thumbay Group має намір до жовтня 2022 року відкрити у метавсесвіті лікарню Thumbay Virtual Hospital. Этом сообщает Khaleej Times.

Клієнти віртуальної клініки зможуть отримувати доступ до телеконсультацій з лікарями, проходити навчання з надання першої медичної допомоги, відвідувати освітні курси, присвячені здоров’ю та благополуччю.

Щоб скористатися новими послугами лікарні, людям необхідно буде створити персонажа у метавсесвіті та прийти у віртуальну будівлю лікарні. На ресепшені їх зустріне аватар, зважаючи на все, програма на базі штучного інтелекту. Адміністратор автоматично визначатиме мову, якою розмовляє відвідувач, і надаватиме їй інформацію про сервіси.

Крім цього повідомляється, що в майбутньому Thumbay Group збирається заснувати у метавсесвіті медичний університет та фітнес-студію. Завдяки цьому студенти зможуть проводити експерименти у віртуальному просторі, а прихильники активного способу життя матимуть можливість тренуватися, не виходячи з дому.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!