Довгостроковий потенціал біткоїна зростає: прогноз ARK Invest на 2030 рік


07.02.2023
Фонди ARK Invest позбулися акцій Coinbase на суму $75 млн

Інвестиційна компанія ARK Invest опублікувала прогноз щодо динаміки курсу біткоїна до 2030 року. Звіт показує, що “ведмежий” ціновий орієнтир для BTC становить $258 500, базовий – $682 800, а “бичачий” – $1,48 млн.

На думку експертів, довгострокові перспективи біткоїна покращуються, оскільки його унікальні характеристики надають можливість уникнути централізованих грошових систем, які не змогли гарантувати гідний економічний захист. У звіті зазначається, що понад 4 мільярди людей живуть в умовах авторитарних режимів, 2 мільярди страждають від інфляції, а інші покладаються на грошові перекази від трудових мігрантів.

В ARK Invest зазначають, що біткоїн є стійким до цензури, інфляції та конфіскації, а також є прозорим. У 2022 році обсяг транзакцій з криптовалютою склав $38,7 трлн, що становить понад 36% від $105,3 трлн загальної вартості, переведених з моменту її створення у 2009 році.

У звіті названо вісім потенційних джерел притоку капіталу для біткоїна, серед яких корпоративні казначейства, грошові перекази, державні бюджети, валюти ринків, що розвиваються, системи економічних розрахунків, стійкі до вилучення активи, інституційні інвестиції та цифрове золото. Ведмежий, базовий і бичачий сценарії ARK Invest залежать від рівня проникнення біткоїна на кожен ринок.

Що стосується прогнозу компанії щодо поточної динаміки, експерти вважають, що BTC, імовірно, став свідком найгіршого спаду криптовалют у 2022 році. “Капітуляція власників біткоїна була співрозмірна тій, що спостерігалася на мінімумах попереднього циклу”, – пояснили в ARK Invest.

На момент написання цієї новини BTC торгується на рівні $23 081, збільшившись на 0,28% за останні 24 години.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *