Дослідження, проведене Організацією Об’єднаних Націй (ООН), показало, що 8,5% населення Кенії мають цифрові активи, що становить близько 4,25 млн осіб. Це робить країну лідером із прийняття криптовалют в Африці.
Кенія – африканська держава, яка вважається центром технологій та інновацій на континенті, – вже багато років пов’язана з криптовалютною індустрією. У 2020 році, під час кризи COVID-19, громадяни країни, які зазнають труднощів, звернулися до місцевих цифрових активів (таких як Sarafu), щоб вирішити свої грошові проблеми.
Згідно зі звітом, інтерес кенійців до криптовалютів зріс у наступні роки, і в даний час країна посідає перше місце в Африці за кількістю користувачів холдерів.
7,1% жителів Південно-Африканської Республіки (ПАР) та 6,3% жителів Нігерії мають біткоїн або альтернативні монети.
Варто зазначити, що рівень впровадження криптовалюту в Кенії перевищує показники провідних економік, включаючи США (8,3%). Проте важко визначити вартість цифрових валют, якими володіють кенійці, через відсутність нагляду в цьому секторі.
“Доходи від торгівлі та володіння криптовалютами, як і в інших спекулятивних угодах, суто індивідуальні. В цілому, їх затьмарюють ризики та витрати, які вони несуть у країнах, що розвиваються. Цей сектор не регулюється в країні і залишається значною мірою нерегульованим навіть у розвинених країнах світу.” – говориться к звіті.
Дослідження ООН також показало, що Україна є світовим лідером: 12,7% її мешканців мають відношення до криптовалютів, тоді як РФ посідає друге місце із 11,9%. Венесуела та Сінгапур замикають четвірку лідерів з 10,3% та 9,4% відповідно.
Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!
Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!