Дослідження Bakkt: 50% гіг-працівників вважають за краще частину зарплати отримувати в криптовалютах


29.07.2022
crypto salary

Нове дослідження Bakkt показало, що майже половина (38%) сучасних працівників готові отримувати заробітню плату в криптовалютах, незважаючи на криптозиму. 50% не проти отримувати частину своєї зарплати у цифрових активах.

Крім того, опитування, проведене з середини червня по початок липня, відобразило, що 20% працівників уже заробляють у криптовалюті. До цієї групи переважно входили фрілансери, покупці продуктів та блогери.

Щодо зниження мотивації отримувати оплату в криптовалюті, працівники вказали на проблеми, пов’язані з традиційними платіжними системами. При цьому вони відзначили переваги криптовалюти, такі як можливість перевести в готівку її в будь-який час, безпеку, миттєвість платежів і можливість зберігати криптовалюту в розрахунку на отримання прибутку.

За результатами опитування з’ясувалося, що основною перешкодою для інтеграції криптоплатежів залишається необхідність навчання своїх працівників. 48% організацій назвали це пріоритетною галуззю.

Респонденти також вказали на волатильність (33%) та ризики зниження розміру зарплати в період ведмежого ринку (33%).

Останнім часом кількість працівників, які розглядають можливість виплати заробітної плати у криптовалюті, зросла зі зростанням популярності цього сектора.

Згідно з дослідженням Finbold, 55% працівників у США та Великій Британії, які володіють криптовалютами, хотіли б отримувати заробітну плату в цифрових активах.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *