Дослідження: 75% мешканців Іспанії чули про криптовалюти


29.06.2022
Дослідження: 75% мешканців Іспанії чули про криптовалюти
Дослідження: 75% мешканців Іспанії чули про криптовалюти

Національна комісія Іспанії з цінних паперів (CNMV) оприлюднила результати останнього опитування, пов’язаного з криптовалютами. Про це повідомляє NewsBitcoin.

У ході дослідження, проведеного на замовлення регулятора компанією “Grupo Analisis e Investigacion”, було опитано 1500 осіб. З’ясувалося, що троє із чотирьох громадян чули про криптовалюти, але більшість дуже слабо розуміють, що це таке. Їхні знання мінімальні. Тільки 1,4% мають глибокі знання про криптовалюти.

Хоча в попередніх дослідженнях зазначалося, що значну кількість іспанців інвестували в криптовалюти протягом останніх років, результати цього опитування показали, що криптовалюти все ще залишаються нішевим продуктом для інвестицій. Лише 6,8% опитаних повідомили, що інвестували у криптовалюти. Понад 80% заявили, що вони не інвестували у криптовалюти та не планують робити це у майбутньому.

Досвідчені інвестори вкладають у криптовалюти 5% або менше наявних коштів. Це вказує на те, що вони використовують цифрові активи для диверсифікації портфелів, а не як основний інструмент інвестування.

Але навіть ці інвестори вважають криптовалюти ризикованим інвестиційним продуктом. 66,3% опитаних вважають, що криптовалюти становлять більший ризик, ніж інші інвестиційні активи.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *