Дослідження: 14% громадян Саудівської Аравії інвестують у криптовалюти

Результати дослідження криптовалютної біржі Kucoin показують, що інвестори з Саудівської Аравії протягом року змінили свою стратегію, перейшовши від накопичення до утримання криптоактивів.

Kucoin розмістила звіт під назвою “Into The Cryptoverse”, в якому йдеться, що близько трьох мільйонів (14%) жителів Саудівської Аравії у віці від 18 до 60 років або інвестували, або торгували криптовалютою за останні шість місяців. Автори звіту звертають увагу на ставлення громадян Саудівської Аравії до цифрових активів, що змінилося.

«У I кварталі 2022 року 49% власників криптовалюту збиралися збільшити свої інвестиції в найближчі шість місяців. Початок ведмежого тренду на ринку у II кварталі призвело до зміни настроїв інвесторів у бік більш консервативних стратегій, пов’язаних із володінням криптовалютою», – йдеться у звіті.

За даними Kucoin, з початку II кварталу близько 31% власників криптовалют у країні згодні «зберегти свій криптовалютний баланс як є, а не збільшувати свої інвестиції». Інвестори з нижчими доходами, як правило, ліквідували частину своїх портфелів протягом того самого періоду.

Аналітики стверджують, що 76% опитаних мають досвід інвестування у криптовалюти менше одного року. Близько 49% із цих інвесторів почали торгувати або інвестувати в криптовалюту лише за останні шість місяців. На думку дослідників, висока частка новачків у цій сфері вказує на необхідність утворення крипто освіти у Саудівській Аравії.

Близько 51% респондентів заявили, що займаються інвестиціями в криптовалюти, оскільки «вірять, що це майбутнє фінансів». Майже 44% відзначили, що вкладають у цифрові активи, оскільки вони «можуть принести їм вищий прибуток у довгостроковій перспективі, порівняно з іншими видами фінансових інвестицій».

У звіті йдеться, що «84% криптоінвесторів під час проведення своїх досліджень звертаються до соціальних мереж, таких як YouTube та Twitter». Трохи більше третини опитаних – 35% – покладаються на онлайн-спільноти під час пошуку інформації, пов’язаної з криптовалютами.

Майже 50% інвесторів купують цифрові валюти за фіатні гроші та щомісяця беруть участь у спотовій торгівлі. Згідно зі звітом, це «включає торгівлю, купівлю та продаж за поточною ринковою вартістю як єдину форму криптовалютної торгівлі, яку деякі вчені в арабському світі вважають халяльною».

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

Міленіали почали менше цікавитися криптовалютами — дослідження

Нещодавнє опитування видання Bankrate серед громадян США показало, що...

У Сенаті США розробили законопроєкт для захисту криптовалютних бірж від SEC

Документ спрямований на забезпечення нормативної ясності щодо основних проблем, з якими стикаються платформи

Співзасновник Ethereum назвав три альткоїни, які він накопичує

Співзасновник Ethereum (ETH) Ентоні Ді Лоріо заявив у інтерв'ю...

Влада Узбекистану ввела щомісячний податок для криптокомпаній

Влада Узбекистану встановила розміри щомісячних зборів для криптовалютних компаній,...

Телекомунікаційний гігант Telefonica додав підтримку криптовалютних платежів

Іспанська телекомунікаційна компанія Telefonica уклала угоду з місцевою біржею...

Мільярдер Стенлі Дракенміллер прогнозує довгострокове зростання криптоактивів

Американський мільярдер-інвестор і засновник хедж-фонду Duquesne Capital Стенлі Дракенміллер...

SWIFT спільно з Chainlink створять систему для надсилання криптотранзакцій

Міжнародна міжбанківська система здійснення платежів SWIFT планує виконувати транзакції...

В CFTC запропонували посилити контроль за роздрібними криптовалютними інвесторами

Комісар Комісії з торгівлі товарними ф'ючерсами США (CFTC) Керолайн...

Останні новини

Мільярдер Стенлі Дракенміллер прогнозує довгострокове зростання криптоактивів

Американський мільярдер-інвестор і засновник хедж-фонду Duquesne Capital Стенлі Дракенміллер під час виступу на саміті Delivering Alpha Investor у Нью-Йорку в інтерв'ю CNBC заявив, що...

Блокчейн-платформа Polkadot планує збільшити швидкість транзакцій у 100-1000 разів

Команда розробників Polkadot оновила свою дорожню карту, в якій зазначила, що планує розгортання методу під назвою "асинхронна підтримка" у своїй тестовій мережі Kusama до...

Аналітик назвав поточний ведмежий цикл найважливішим в історії криптовалют

Аналітик CoinDesk Девід Морріс під час виступу на конференції Messari Mainnet 2022 заявив, що поточний ведмежий цикл є найважливішим за всю історію криптовалютного ринку. На...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here