Дослідження: 14% громадян Саудівської Аравії інвестують у криптовалюти


14.07.2022
Дослідження: 14% громадян Саудівської Аравії інвестують у криптовалюти

Результати дослідження криптовалютної біржі Kucoin показують, що інвестори з Саудівської Аравії протягом року змінили свою стратегію, перейшовши від накопичення до утримання криптоактивів.

Kucoin розмістила звіт під назвою “Into The Cryptoverse”, в якому йдеться, що близько трьох мільйонів (14%) жителів Саудівської Аравії у віці від 18 до 60 років або інвестували, або торгували криптовалютою за останні шість місяців. Автори звіту звертають увагу на ставлення громадян Саудівської Аравії до цифрових активів, що змінилося.

«У I кварталі 2022 року 49% власників криптовалюту збиралися збільшити свої інвестиції в найближчі шість місяців. Початок ведмежого тренду на ринку у II кварталі призвело до зміни настроїв інвесторів у бік більш консервативних стратегій, пов’язаних із володінням криптовалютою», – йдеться у звіті.

За даними Kucoin, з початку II кварталу близько 31% власників криптовалют у країні згодні «зберегти свій криптовалютний баланс як є, а не збільшувати свої інвестиції». Інвестори з нижчими доходами, як правило, ліквідували частину своїх портфелів протягом того самого періоду.

Аналітики стверджують, що 76% опитаних мають досвід інвестування у криптовалюти менше одного року. Близько 49% із цих інвесторів почали торгувати або інвестувати в криптовалюту лише за останні шість місяців. На думку дослідників, висока частка новачків у цій сфері вказує на необхідність утворення крипто освіти у Саудівській Аравії.

Близько 51% респондентів заявили, що займаються інвестиціями в криптовалюти, оскільки «вірять, що це майбутнє фінансів». Майже 44% відзначили, що вкладають у цифрові активи, оскільки вони «можуть принести їм вищий прибуток у довгостроковій перспективі, порівняно з іншими видами фінансових інвестицій».

У звіті йдеться, що «84% криптоінвесторів під час проведення своїх досліджень звертаються до соціальних мереж, таких як YouTube та Twitter». Трохи більше третини опитаних – 35% – покладаються на онлайн-спільноти під час пошуку інформації, пов’язаної з криптовалютами.

Майже 50% інвесторів купують цифрові валюти за фіатні гроші та щомісяця беруть участь у спотовій торгівлі. Згідно зі звітом, це «включає торгівлю, купівлю та продаж за поточною ринковою вартістю як єдину форму криптовалютної торгівлі, яку деякі вчені в арабському світі вважають халяльною».

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *