DekaBank приєднується до криптовалютного тренду: найбільший німецький кредитор запропонує цифрові валюти інституціоналам


31.01.2023
Гаманець з криптовалютами

Великий німецький кредитор DekaBank з активами під управлінням (AUM) у розмірі $390 млрд, приєднався до таких установ, як Societe Generale (GLE) і Citibank, у питаннях розвитку в криптовалютному секторі. Ця фінансова установа обрала швейцарську компанію Metaco як партнера. Остання допоможе в розробці пропозицій цифрових активів для інституційних клієнтів.

Станом на 31 січня 2023 року, франкфуртський DekaBank очікує на схвалення регулюючих органів країни. Напередодні отримання ліцензії від Федерального органу фінансового нагляду країни (BaFin), кредитна організація використовуватиме кастодіальну платформу швейцарської компанії Harmonize для зберігання криптовалюти, угод і управління віртуальними валютами. Надалі компанія планує розробити і запустити власне рішення.

“Цифрові активи – важлива частина майбутнього і радикально новий спосіб представлення активів, від валюти до нерухомості. Сьогодні ми робимо ще один важливий крок до формування основи для надання нашим інституційним інвесторам і мільйонам громадян Німеччини доступу до трансформаційних фінансових можливостей”. – сказав глава продукту DekaBank для зберігання цифрових активів Андреас Сак.

Банк DekaBank є одним з найбільших постачальників послуг з цінних паперів у Німеччині. Він фокусується на зберіганні, ринках капіталів і рішеннях з управління активами для фінансової групи Saving Banks.

Незважаючи на те, що ринок криптовалют 2022 року різко впав, інституційний інтерес до цього класу активів залишався досить стабільним. Глава відділу інституційних досліджень Coinbase Девід Дуонг заявив в ефірі CoinDeskTV, що великі установи не надто занепокоєні нещодавнім крахом торговельної платформи біржі FTX і кризою галузі, яка послідувала за цим.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *