Coinbase Cloud оголосила про запуск майданчика для Web3-розробників


21.09.2022
В Індії запустили організацію, спрямовану на прискорення впровадження блокчейну та Web 3.0 у країні

Представники Coinbase Cloud оголосили про запуск платформи Node для розробників Web3, де всі охочі зможуть безплатно створювати власні децентралізовані застосунки.

Повідомляється, що система передбачає багаторівневу модель підписки, однак базовий тарифний план (безкоштовний) надає доступ до розширень API, за допомогою яких ентузіасти зможуть реалізовувати децентралізованні додатки (dApps) з невзаємозамінними токенами (NFT).

DApps — децентралізовані сервер-клієнтські додатки, які працюють у децентралізованих системах на зразок Ethereum чи Ethereum Classic. Особливістю роботи децентралізованих систем є те, що у таких системах кожен вузол системи здійснює обчислення, на відміну від централізованих та розподілених систем.

На думку експертів з Coinbase Cloud, платформа Node дасть можливість швидше створювати додатки для Web3, водночас від користувача не буде потрібно глибоких знань у сфері розробок.

Систему Coinbase Cloud було реалізовано однойменною біржею 2021 року. Ключове завдання полягало в реалізації базових інструментів, які можуть використовуватися клієнтами для створення авторських децентралізованих продуктів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *