Circle вибрав банк у якому зберігатиме резерви стейблкоїну USDC


04.07.2022
Circle вибрав банк у якому зберігатиме резерви стейблкоїну USDC

Circle Internet Financial уклала партнерську угоду з New York Community Bank. В рамках партнерства, компанії працюватимуть над створенням стратегії для впровадження стейблкоїну USDC та рішень на основі блокчейну у сферу банківських платежів. Банк зберігатиме для криптокомпанії резерви USDC.

Виконавчий віце-президент материнської компанії NYCB, New York Community Bancorp, Ендрю Каплан вважає, що банк та його новий партнер організовуватимуть для клієнтів навчальні семінари, щоб підвищити їхню проінформованість в галузі цифрових активів.

«Завдяки партнерству з NYCB ми відкриваємо нові шляхи розвитку для локальних банків по всій країні, щоб фінансові установи могли стати учасниками ринку цифрових активів, що швидко зростає», — каже директор стратегічного розвитку та керівник міжнародної політики Circle Данте Диспарте (Dante Disparte).

У Circle зазначають, що NYCB став одним із перших місцевих банків, обраних компанією для зберігання резервів USDC. У квітні роль основного зберігача резервів USDC було обрано великий федеральний банк BNY Mellon. Співпраця спрямована на проведення традиційних платежів у фіатних валютах та вивчення потенціалу цифрових активів для здійснення розрахунків.

У червні Circle представила новий стейблкоїн Euro Coin, прив’язаний до євро. Спочатку він має функціонувати на блокчейні Ефіріуму, а до кінця року емітент планує додати підтримку інших блокчейнів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *