Німецька компанія SAP почала тустувати транскордонні платежі з використанням стейблкоїна USDC


23.06.2023
Емітент стейблкоїнів Circle опублікувала звіт про резерви USDC

SAP, німецький виробник програмного забезпечення для організацій, почав використовувати стейблкоїни від емітента Circle для тестування транскордонних платежів. Про йдеться в блозі компанії.

У рамках пілотного проекту клієнти SAP отримають тестові USDC як “ігрові гроші” для оплати пробного рахунку, доступного після реєстрації. Пілот пройде не на основному блокчейні, а в тестовій мережі, і в ньому не будуть використовуватися справжні монети.

Після тестування планується інтеграція у фінансові процеси базової системи SAP ERP для повної автоматизації криптоплатежів з автономною перевіркою.

У SAP вважають, що наразі взаєморозрахунки малих і середніх підприємств із зарубіжними партнерами мають низку проблем, включно з високими комісіями за транзакцію, низькою швидкістю оброблення, яка може тривати до семи днів, а також відсутністю прозорості щодо поточного статусу операції.

Тому замість використання традиційних платіжних систем ділові партнери домовляються про врегулювання транскордонного правочину за допомогою стабільних монет USDC або EUROC, прив’язаних до курсу долара США і євро відповідно.

Нещодавно емітент Circle розширив доступ до USDC і EUROC, запустивши стейблкоїни в мережах Arbitrum і Avalanche відповідно.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *