Число криптокористувачів цифрового банку Бразилії Nubank досягло 1 млн


27.07.2022
Число криптокористувачів цифрового банку Бразилії Nubank досягло 1 млн

Nubank досяг 1 мільйона клієнтів, які користуються його криптовалютною торговою платформою NuCripto, йдеться у заяві найбільшого необанку в Бразилії. За словами представників фінтеху, компанія прагнула досягти цієї цифри за рік, але досягла менш ніж за місяць.

Компанія оголосила про можливість купівлі та продажу криптовалюти у травні та поширила її на всю базу користувачів у червні.

Платформа дозволяє користувачам купувати та продавати BTC та ETH через сервіс криптотрейдингу та зберігання, що надається блокчейн-інфраструктурою Paxos.

У понеділок мексиканська криптобіржа Bitso також оголосила, що досягла 1 мільйона користувачів у Бразилії, ринку, де вона конкурує з провідною місцевою біржею Mercado, яка має понад 5 мільйонів користувачів у американській країні.

Минулого тижня Itaú Unibanco, найбільший приватний банк Бразилії, заявив, що планує запустити платформу токенізації активів, яка перетворить традиційні фінансові продукти на токени. У липні бразильський фінтех PicPay, який має понад 30 мільйонів активних користувачів, оголосив про плани запустити криптобіржу та бразильський стейблкоїн із реальними стейблкоїном у 2022 році.

А в грудні Mercado Libre, найбільша компанія електронної комерції в Латинській Америці за ринковою вартістю, почала дозволяти користувачам у Бразилії купувати, продавати та зберігати криптовалюти.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *