CFTC розпочала публічні слухання щодо перегляду правил управління ризиками цифрових активів


02.06.2023
CFTC

Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами США (CFTC) запустила публічні слухання щодо перегляду правил регулювання ризиків, пов’язаних з обігом і зберіганням цифрових активів. Про це йдеться у повідомлені організації.

Крісті Голдсміт Ромеро, комісар CFTC, пояснила, що необхідність змін потрібна, оскільки нові цифрові технології, що набирають популярність, принесли раніше невраховані ризики для економіки країни.

Ромеро наголосила на важливості управління ризиками ринку цифрових активів для фінансової стабільності США, посилаючись на нещодавнє банкрутство банків, яке вимагає урядових заходів для запобігання негативного впливу на інші фінансові структури та економіку загалом.

Загалом CFTC планує переглянути нормативні правила нагляду та управління ризиками учасників криптоіндустрії, включно з аспектами, пов’язаними з волатильністю криптоактивів.

Наразі Комісія досліджує громадську думку щодо перегляду своєї системи управління ризиками в таких галузях, як ризик бізнес-моделей з використанням цифрових активів, кіберризики, партнерський ризик, ризик поділу коштів клієнтів і збереження застави контрагента, фінансові та кліматичні ризики. CFTC запрошує до обговорення та надання пропозицій з боку громадськості протягом наступних 60 днів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *