ЦБ Індонезії випустив технічний документ щодо цифрової рупії


01.12.2022
Центральний банк Індонезії випустив технічний документ з докладним описом планів з випуску цифрової валюти центрального банку (CBDC).

Центральний банк Індонезії випустив технічний документ з докладним описом планів щодо випуску цифрової валюти центрального банку (CBDC).

У документі повідомляється, що проєкт Garuda, національна ініціатива з розроблення цифрової рупії, здійснюватиметься в три етапи, причому спочатку вивчатимуть оптову цифрову рупію. Потім ЦБ протестує цифрову рупію для роздрібного використання і “розробить варіанти використання для розповсюдження і збору”.

У Центральному банку також заявили, що синергія з міжнародним співтовариством центральних банків і установами необхідна для розробки транскордонних транзакцій.

Керуючий Банку Індонезії Перрі Варджійо заявив в офіційному документі, що випуск CBDC – непросте завдання, оскільки центральним банкам необхідно “розсудливо обмірковувати особливості дизайну CBDC, зіставляючи переваги з супутнім ризиком”.

Низка країн Азії розробляють власні CBDC, при цьому китайський e-CNY вважається найпередовішим серед інших провідних економік, які тестують цю концепцію.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *