Cardano очолила рейтинг активності розробників, залишивши позаду Ethereum, Polkadot та Kusama


20.07.2022
cardano (821 × 473 px) (2)

Оскільки запуск оновлення мережі Vasil вже не за горами, команда розробників Cardano, Input Output Global (IOG) працює цілодобово, щоб оновлення було запущено без будь-яких затримок.

Послідовність роботи Input Output Global призвела до того, що цього місяця команда Cardano стала лідером серед інших криптовалютних проектів щодо активності розробки.

Свіжі дані, нещодавно опубліковані компанією Santiment у Твіттері, показують, що Cardano випереджає такі провідні блокчейн-проекти, як Ethereum, Polkadot, Kusama, IOTA, Internet Computer (ICP) та ін.

За даними Santiment, останній рейтинг найкращих криптовалютних проектів із підвищеною активністю розробників виходить за рамки простого представлення даних із платформи GitHub. Аналітики зазначили, що при аналізі вони зосередилися на інших показниках, включаючи реакцію на баги та впровадження коду.

“Вимірювання активності на github виходить за рамки простої кількості поданих заявок. Ми вимірюємо активність через code pushes, взаємодію з проблемами та багато іншого”, – написали аналітики Santiment у Твіттері.

Згідно з отриманими даними, Cardano займає перше місце серед криптопроектів з підвищеною активністю розробки, набравши понад 387 балів за метрикою Santiment за останні 30 днів.

Polkadot посів друге місце у рейтингу з 281,97 балами за цей період. Kusama та Ethereum посіли третє та четверте місця з 281 та 274 балами відповідно.

Бачити, що Cardano лідирує серед інших криптовалютних проектів щодо активності розробки, не дивно. Очікується, що наприкінці цього місяця проект запустить оновлення Vasil в основній мережі. Оновлення, як очікується, покращить ключові функції Cardano, що дозволить збільшити швидкість транзакцій та масштабованість мережі, а також інші характеристики.

Як повідомляє The CryptoBasic, лише в червні команда розробників Cardano зробила загалом 13 003 заявки на GitHub.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *