Борис Джонсон виступить із доповіддю на масштабному симпозіумі з блокчейну


01.11.2022
Борис Джонсон виступить із доповіддю на масштабному симпозіумі з блокчейну

Борис Джонсон, колишній прем’єр-міністр Великобританії, виступить одним із головних доповідачів на Міжнародному симпозіумі з розвитку блокчейна (ISBA) 2 грудня 2022 року. Про це повідомив організатор заходу ParallelChain Lab.

Дводенний захід відбудеться в Сінгапурі, на ньому також виступить Дік Чейні, 46-й віцепрезидент США.

Борис Джонсон відомий у всьому світі тим, що підтримує інновації. Джонсон був прем’єр-міністром Великої Британії з 2019 по 2022 рік, а також був мером Лондона. За цей час у британській крипто-екосистемі відбулося кілька позитивних змін.

Він підтримав деякі реформи, ініційовані нинішнім прем’єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком, якого вважають доброзичливим до криптоіндустрії. Сунак входив до кабінету колишнього прем’єр-міністра ─ він був канцлером казначейства.

Як зазначає організатор заходу на сайті, ISBA 2022 – це перший захід, метою якого є висунення блокчейн-платформ як ядра цифрової інфраструктури. Глобальний захід буде присвячено ролі технології блокчейн на шляху до цифрової економіки.

Основна тема симпозіуму – взаємодія між децентралізованими фінансами (DeFi) і централізованими фінансами (CeFi), і доповідачі, зокрема технологи, лідери блокчейн-галузі та венчурні капіталісти, поділяться своїми поглядами з цього приводу.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *