Bloomberg: криптобіржа FTX планує залучити нові інвестиції після серії великих покупок


21.07.2022
Bloomberg: криптобіржа FTX планує залучити нові інвестиції після серії великих покупок

Криптовалютна біржа мільярдера Сема Бенкмана-Фріда FTX веде переговори про залучення нових коштів після здійснення великих покупок під час спаду на ринку. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на анонімні джерела, знайомі із питанням. Загалом у період обвалу ринку цифрових активів компанія здійснила угоди на суму близько $1 млрд.

За словами співрозмовників Bloomberg, FTX та її американський підрозділ FTX US планують провести нові раунди фінансування у розмірі, аналогічному тим, що відбулися у січні. У січні FTX повідомляла про залучення $400 млн при оцінці в $32 млрд, FTX US також залучила $400 млн при оцінці в $8 млрд. Представники біржі відмовилися від коментарів на питання журналістів про проведення переговорів.

Раніше Сем Бенкман-Фрід анонсував низку великих угод з боку очолюваних ним компаній: покупку частки в брокері Robinhood на суму $648 млн, надання кредитів криптоплатформі BlockFi ($400 млн) і брокеру Voyager Digital (15 000 ВТС і $200 млн) купівлю канадської криптоплатформи Bitvo.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *