Блокчейн-платформа Polkadot планує збільшити швидкість транзакцій у 100-1000 разів


27.09.2022
polkadot

Команда розробників Polkadot оновила свою дорожню карту, в якій зазначила, що планує розгортання методу під назвою “асинхронна підтримка” у своїй тестовій мережі Kusama до кінця 2022 року, в рамках підготовки до модернізації основної мережі для підвищення швидкості транзакцій.

Асинхронна підтримка – це метод, який дає змогу парачейнам і ретрансляційному ланцюжку створювати блоки одночасно.

Polkadot – це протокол, орієнтований на з’єднання різних блокчейнів, який дає змогу несумісним мережам блокчейнів зв’язувати й надсилати значення та дані одне одному через ланцюжок, який називають ретрансляційним ланцюжком.

Polkadot заявив, що технологія дасть змогу збільшити швидкість мережі до 100 000 і 1 000 000 000 транзакцій на секунду (TPS) порівняно з поточною швидкістю мережі в 1000 TPS, згідно з даними Coinbase.

Цей метод також скоротить час блоку парачейна наполовину (до шести секунд) і збільшить обсяг простору блоку, доступного для кожного блоку, у п’ять-десять разів.

Крім того, Polkadot оголосила про серію оновлень, пов’язаних із масштабованістю, міжмережевою взаємодією, розрахунком витрат, управлінням і стейкінгом в оновленні дорожньої карти, які, як очікується, будуть випущені до середини наступного року.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *