Блокчейн-платформа Geeq залучила $25 млн у вигляді “капітального зобов’язання” від Group GEM


08.08.2022
Стартап RISC Zero залучив $12 млн для створення блокчейна, що масштабується

Мультиблокчейн-платформа Geeq отримала “капітальне зобов’язання” у розмірі 25 мільйонів доларів від інвестиційної групи Global Emerging Markets (GEM). Про це повідомляє Сoindesk.

Продукти Geeq спрямовані на вирішення таких проблем, як безпека та транзакційні витрати, щоб стимулювати масове впровадження технології блокчейну. В компанії заявляють, що їх платформа призначена для будь-яких блокчейн-додатків, дозволяючи підприємствам та індивідуальним користувачам інтегрувати фінтех, ігрові технології, невзаємозамінні токени (NFT) та мікроплатежі серед інших застосувань.

Платформа розроблена задля забезпечення надійності даних між організаціями. Вона підтримує повністю дозволені шляхи аудиту, щоб зацікавлені сторони могли бути впевнені, що всі працюють з однією інформацією.

Капітальні зобов’язання від GEM призначені для виділення коштів у міру досягнення контрольних показників.

Таким чином, зобов’язання GEM відрізняються від традиційних раундів фінансування способом вливання капіталу компанії.

Оскільки криптоіндустрія стикається з невизначеними перспективами в короткостроковій та середньостроковій перспективі, такі “капітальні зобов’язання” можуть стати більш поширеним та менш ризикованим способом інвестування в компанії, що займаються цифровими активами.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *