Блокчейн-платформа Cardano стала найбільш впізнаваним криптопроектом у 2022 році


29.08.2022
Експерти спрогнозували короткострокові, середньострокові та довгострокові перспективи ADA.
За впізнаваністю бренд блокчейн-платформи обігнав біткоїн на 4 пункти, опинившись на 26 рядку.

Маркетингова компанія MBLM опублікувала звіт за 2022 рік, у якому повідомила, що Cardano є найбільш впізнаваним криптовалютним проектом, займаючи 26 місце серед 600 досліджуваних брендів із 19 сфер у глобальному рейтингу.

Cardano створена компанією Input Output Hong Kong (IOHK) у 2017 році. Вона функціонує з алгоритмом консенсусу Proof of Stake. Розроблена як децентралізована платформа для розробки децентралізованих додатків з блокчейном, що підтримує багато активів і розумні контракти. Внутрішньою криптовалютою Cardano є токен Ada.

При ранжируванні компаній MBLM враховувала емоційну близькість користувачів до бренду на основі згадок у мережі.

Згідно зі звітом, біткоїн зайняв лише 30 місце, децентралізована біржа (DEX) Uniswap та блокчейн Solana (SOL) – 261 та 265 рядки відповідно.

Також повідомляється, що в цілому криптовалютна індустрія увійшла в топ-10 найбільш відомих напрямків, зайнявши восьмий рядок.

Минулого тижня голова Cardano Хоскінсон назвав ймовірні терміни проведення хардфорка Vasil у мережі блокчейн-плфторми. Він пройде у вересні, якщо тестування завершиться успішно та помилки не затримають оновлення. Оновлення підвищить масштабованість, прискорить створення блоків, збільшить пропускну спроможність мережі, що підвищить її продуктивність та забезпечить сумісність між сайдчейнами Cardano.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *