Blockstream залучила $125 млн фінансування для розширення послуг інфраструктури цифрових активів


25.01.2023
blockstream

Компанія Blockstream, що займається розробкою інфраструктури цифрових активів, залучила $125 млн фінансування для розширення своїх послуг.

Залучення $125 мільйонів було профінансовано за рахунок конвертованих облігацій і забезпеченого кредиту, оголосила Blockstream.

Раунд фінансування очолила компанія венчурного капіталу Kingsway Capital за додаткової участі Fulgur Ventures. Cohen & Cohen Capital Markets та J.V.B. Financial Group консультували Blockstream щодо угоди.

Фінансування дасть змогу Blockstream розширити потужності майнінгу для інституційних клієнтів хостингу.

“Ми, як і раніше, зосереджені на зниженні ризику для інституційних майнерів біткоїнів і наданні корпоративним користувачам можливості створювати цінні варіанти використання”, – сказав Ерік Свенсон, президент і фінансовий директор Blockstream.

Тривалий ведмежий ринок криптовалют, що перемежовується кількома гучними банкрутствами, кульмінацією яких став крах FTX, чинив значний тиск на BTC-майнерів. У грудні гігант з видобутку біткойнів Core Scientific подав заяву про банкрутство 11 через падіння доходів.

Майнінгова компанія Greenidge уникла банкрутства в грудні, отримавши кредит на $74 млн від New York Digital Investment Group.

При цьому найгірші дні для майнерів, можливо, вже минули, оскільки швидкість хешування в мережі біткоїну стабілізувалася, а розмір прибутку поступово поліпшувався до кінця 2022 року.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *