BlockFi дозволить клієнтам виводити цифрові активи влітку 2023 року


13.06.2023
BlockFi

Клієнти криптовалютного кредитора BlockFi, який оголосив себе банкрутом у листопаді 2022 року, отримають доступ до виведення коштів влітку 2023 року. Про це, з посиланням на дані з клієнтської розсилки компанії, пише Cryptoslate.

“На цьому етапі ми зможемо почати дозволяти клієнтам виводити цифрові активи, що зберігаються на непривілейованих рахунках гаманців BlockFi, потенційні кошти. Будь-які виведення коштів повинні здійснюватися групами, і особи, які мають на це право, отримають повідомлення на електронну пошту від компанії. Користувачам рекомендується створити сторонній гаманець для виведення коштів”. – повідомила BlockFi в електронному листі, надісланому клієнтам у понеділок.

Згідно заяві компанії, 9 червня Верховний суд Бермудських островів видав наказ, що дозволяє платформі знову відкрити виведення коштів для клієнтів з обліковими записами BlockFi Wallet.

Окрім цього, платформа також повідомила, що оновила користувальницький інтерфейс, щоб точно відображати транзакції користувачів і залишки на рахунках станом на дату призупинення роботи платформи 10 листопада 2022 року.

Нагадаємо, що BlockFi намагався дозволити клієнтам повернути кошти з моменту припинення виведення коштів 10 листопада, а потім подав заяву на захист від банкрутства за Главою 11 через два тижні. Крипто-кредитор був змушений призупинити виведення коштів минулого року після краху біржі FTX. Наразі BlockFi має близько 100 000 кредиторів, активи та зобов’язання на десятки мільярдів доларів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *