Біткоїни, що залишалися 10 років неактивними, прийшли в рух


27.09.2022
Giblartar bitcoin

Згідно з даними аналітичних ресурсів, деякі гаманці, які були бездіяльними понад 10 років, активізувалися у 2022 році. Їхні власники стали активно переміщати біткоїни (BTC). Експерти зазначили, що це сталося на тлі дворічного мінімуму курсу флагманської криптовалюти.

За словами аналітиків, торгова пара BTC/USD поступово повернулася до рівня 4-го кварталу 2020 року, і багато хто вже давно ставив собі питання, як на це відреагують найдавніші власники криптовалюти. Картина всередині мережі була неоднозначною – бездіяльна пропозиція старіла, але деякі давні холдери віртуальних активів не демонстрували ознак явного бажання продавати свої активи за поточними цінами.

Однак загалом 510,65 BTC перемістилися вперше за 10 років минулого тижня. Більш того, було здійснено найбільший в історії транш для монет, які не пересувалися понад 10 років за один календарний день — 14 червня 2022 року зафіксовано транзакції на 477,80 BTC.

Експерти зазначили, що нічого не знають про походження цифрових монет, а також мотиви їхніх власників. Першим рух коштів на старих гаманцях відзначив засновник мережевого аналітичного ресурсу LookIntoBitcoin Філіп Свіфт.

Водночас експерти Glassnode підтвердили, що величезна кількість гаманців, які зберігають біткоїни 10 років і більше, продовжили бездіяльність.

За даними, сумарно 2 521 378 BTC залишалися поза обігом протягом останнього десятиліття – і ця цифра являє собою новий історичний максимум.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *