Біткоїн втратив 5% вартості після виходу даних по індексу споживчих цін США


13.09.2022
Аналітик, який передбачив нинішнє падіння курсу біткоїну, дав новий прогноз

Вартість біткоїна на біржах різко впала на 5% після опублікованої в США економічної статистики. На момент публікації Bitcoin торгується на позначці $21 178, згідно з даними Coinmarketcap.

Базовий індекс споживчих цін в Америці в місячному еквіваленті зріс на 0,6%, що виявилося істотно вищим за прогнозовані значення. Хоч і відбулося зниження цін на газ приблизно на 10%, це було нівельовано явним підвищенням вартості медичного обслуговування та споживчих товарів.

На думку експертів, інфляційна статистика ставить під сумніви ймовірність формування стійкого бичачого тренда на ринку криптовалют. І це незважаючи на той факт, що покупцям все ж вдалося утримати курс біткоїну вище глобального рівня в $20 000.

Флагманська криптовалюта проявляє стійку залежність від макроекономічних чинників, а тому немає нічого дивного в тому, що з урахуванням зростання інфляції в США, біктоїн почав знижуватися слідом за ф’ючерсами та акціями США. Аналітики припускають, що поточний стан справ змусить ФРС діяти більш агресивно. Відповідно, в сегменті високоризикових активів сподіватися на глобальний позитив не доводиться.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *