Біткоїн-родина Тайхутту примножила капітал криптоінвестицій у 31 раз


11.08.2022
Біткоїн-родина Тайхутту примножила капітал криптоінвестицій у 31 раз

Незважаючи на значне падіння курсу BTC цього року, сім’я біткоін-максималістів Тайхутту заробила понад 3000% прибутку на криптовалютних інвестиціях. Про це глава глава сімейства Діді розповів в інтерв’ю NationalNews.

У 2016-му данці продали рухоме та нерухоме майно та купили біткоїни на всі виручені гроші. Глава сімейства Діді досі тримає у таємниці кількість монет, якими він володіє, але визнає, що за шість років капіталовкладення окупилися більш ніж у 31 раз.

“Ми продали біткоїни, коли їхня вартість впала з $70 000 до $55 000. Ми обміняли 15% монет на стейблкоїни USDT, щоб потім придбати біткоїни дешевше. Якщо ви впевнені в тому, що ціна біткоїну перевищить $100 000, то вам не важливо, за яким курсом купувати монети — $20 000 або $15 000”. — заявив Діді.

Сім’я Тайхутту відкрили бар BamBamBeach на березі Атлантичного океану в Португалії та продають товари за біткоїни. Для швидкої обробки криптовалютних транзакцій та низької комісії вони використовують платіжний протокол другого рівня Lightning Network.

бар BamBamBeach

Діді мріє створити у Португалії перший у Європі біткоін-пляж, тому він закликає місцевих бізнесменів інтегрувати платежі у цифрових активах. Йому вже вдалося переконати почати приймати біткоїни власників бару, ресторану, школи мореплавства та туристичної фірми.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *