Біткоїн не скоро почне стійке зростання: Голова Morgan Creek зробив прогноз


4:57 PM, 2 Серпня 2022
Біткоїн не скоро почне стійке зростання: Голова Morgan Creek зробив прогноз

Нова фаза зростання біткоїну (BTC) розпочнеться у 2024 році, таку думку высловив генеральний директор фонду Morgan Creek Марко Юско в інтерв’ю Stansberry Research. Ключовою подією стане халвінг (скорочення нагороди майнерів). Ця подія якраз і пройде за два роки.

Юско нагадав, що після травневого халвінгу 2020 року біткоїн вийшов із фази консолідації, що тривала, і почав демонструвати агресивне зростання. Пікових значень монета змогла досягти у 2021 році.

На думку Юско, поточна ціна Біткоіїна надто низька. Гендиректора Morgan Creek вважає, що справедливий курс BTC має перебувати близько $30 000.

Експерт додав, що період невизначеності на світовому ринку завершується. Прихід весни неминучий, і вже після цього капітал знову має піти у криптосферу.

Гендиректор Morgan Creek минулого року прогнозував зліт біткоїну до $250 000. На думку глави фонду, таких результатів криптовалюта має досягти до 2026 року.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!