Біржа FTX готова підтримати “декількома мільярдами доларів” криптопроекти, що стали банкрутами


07.07.2022
Біржа FTX готова підтримати "декількома мільярдами доларів" криптопроекти, що стали банкрутами

У недавньому інтерв’ю агентству Reuters Банкман-Фрід повідомив, що у FTX є багато “фінансових боєприпасів”, які вона планує влити в компанії, що мають проблеми з ліквідністю і йдуть до банкрутства.

На підтвердження своїх сміливих тверджень генеральний директор FTX навів приклади компаній BlockFi та Voyager Digital. У випадку з першою компанія, керована Бенкманом-Фрідом, збільшила свою відновлювану кредитну лінію з $250 до $400 млн, тоді як компанія Voyager, яка подала у вівторок заяву про банкрутство до суду, отримала аналогічний кредит у розмірі $200 млн від FTX.

Згідно з інформацією, опублікованою агентством Reuters, біржа FTX все ще має в своєму розпорядженні “кілька мільярдів”, які вона планує використовувати для порятунку компаній, що знаходяться на межі банкрутства. Ці кошти мають надійти від FTX Ventures, інвестиційного підрозділу компанії. FTX Ventures – це фонд акцій, “орієнтований на інвестування у цифрові активи”.

Банкман-Фрід визнав, що, незважаючи на те, що кожен пакет порятунку в кінцевому підсумку виявляється дорожчим за попередній, FTX готова внести вищезгадані “декілька мільярдів” навіть заради “однієї гучної події”, хоча це і не надто ідеальна перспектива.

Біржа FTX готова підтримати "декількома мільярдами доларів" криптопроекти, що стали банкрутами
Банкман-Фрід

Нещодавно у мережі з’явилися новини про те, що генеральний директор FTX планує інвестувати великі гроші у компанії з видобутку BTC. Проте Банкман-Фрід спростував ці чутки і заявив, що майнінговий бізнес – одна з небагатьох областей, пов’язаних із криптовалютами, яка його зовсім не цікавить.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *