Біржа Coinbase звільнить близько 1100 працівників у рамках плану реструктуризації


14.06.2022
Логотип біржі Coinbase

Криптобіржа Coinbase звільняє майже п’яту частину своїх співробітників на тлі обвалу цін на акції та криптовалюти.

Компанія скоротить 18% робочих місць із повною зайнятістю, йдеться в електронному листі, розісланому співробітникам у вівторок вранці. У Coinbase працює близько 5000 штатних співробітників.

У блозі компанії генеральний директор Coinbase Браян Армстронг взяв на себе провину за незадовільну роботу компанії та необхідність скорочення кількості співробітників.

“Ми росли надто швидко. На початку 2021 року у нас було 1 250 співробітників. На той час ми знаходилися на самому початку “бичачого бігу”, і прийняття криптовалют стрімко зростало. Практично щотижня з’являлися нові сценарії використання криптовалют. Ми бачили можливості, але нам потрібно було значно збільшити нашу команду, щоб бути готовими конкурувати в широкому спектрі ставок, враховуючи масштаби нашого зростання (~200% р/р з початку 2021 року) дуже складно зростати в потрібному темпі, хоча ми намагалися зробити все можливе, щоб досягти необхідного результату, у разі мені стало ясно, що ми переборщили з наймом ” . – написав CEO компанії.

За словами Амстронга, економічні умови “швидко змінюються”, і ми вступаємо в рецесію після десятирічного буму.

Він додав, що управління витратами в умовах кризи має вирішальне значення, і необхідно керувати витратами та підвищувати ефективність. Армстронг попередив, що крипто-зима може бути у процесі підготовки – чи, можливо, вона вже настала.

Визнаючи труднощі прийнятого рішення, Армстронг сказав, що це крок необхідний, щоб “забезпечити світле майбутнє ” компанії.

На тлі цієї новини акції Coinbase впали на майже 7%. Зараз вони знаходяться на шляху до досягнення чергового рекордного мінімуму $48, впавши з початку року на 79%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *