Біржа Coinbase випустила мультфільм із мавпами NFT-колекції Bored Ape Yacht Club


28.07.2022
Біржа Coinbase випустила мультфільм із персонажами NFT-колекції Bored Ape Yacht Club
Власники токенів, які хочуть побачити своїх аватарів у наступних частинах трилогії, мають зареєструватися на майданчику Coinbase NFT

Криптовалютна біржа Сoinbase випустила мультфільм за мотивами NFT-колекції Bored Ape Yacht Club (BAYC), створеної Yuga Labs. Перша частина трилогії The Degen Trilogy одержала назву Run The Chain.

У п’ятихвилинному ролику, окрім персонажів колекції, згадується нативний токен проектів Yuga Labs – ApeCoin (APE). За добу актив додав у ціні 8,84%, на момент написання токен торгується по $7,02, згідно з Coinmarketcap.

У Coinbase заявили, що власники токенів, які хочуть побачити своїх улюблених персонажів у наступних частинах трилогії, мають реєструватися на майданчику Coinbase NFT.

Coinbase анонсувала випуск трилогії ще у квітні. Ймовірно, така рекламна компанія має залучити аудиторію до NFT-маркетплейсу біржі. За даними Dune Analytics, Coinbase NFT сильно поступається своїм конкурентам. У квітні обсяг торгів маркетплейсу досягав $3,8 млн, що майже в 1700 разів менше, ніж у OpenSea на той же момент.

У криптоспільноті скептично поставилися до мультфільму. Багато користувачів Twitter писали, що не зовсім розуміють його зміст та мету. Деякі також зазначили, що було обрано не найкращу дату для релізу через початок розслідування SEC щодо Coinbase за підозрою у торгівлі незареєстрованими цінними паперами.

Також напередодні релізу стало відомо, що фонди компанії ARK Invest, одного з найбільших акціонерів біржі, продали частину своїх акцій Coinbase (COIN) на суму $75 млн.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *