Фонди ARK Invest позбулися акцій Coinbase на суму $75 млн


27.07.2022
Фонди ARK Invest позбулися акцій Coinbase на суму $75 млн

ARK Invest продала 1,41 мільйона акцій Coinbase за ціною близько $53, а придбала їх у середньому за $254,65, згідно з щоденним торговим листом для інветорів компанії за середу.

ARK Innovation ETF, флагманський продукт компанії, продав близько 1,13 мільйона акцій, тоді як ARK Next Generation Internet ETF та ARK Fintech Innovation ETF продали значно меншу кількість. Сукупна вартість проданих акцій Coinbase становила близько $75 млн.

За оцінками фонд ARK’s Innovation ETF купив свої акції Coinbase (COIN) за середньою ціною $254,65 і продав їх ближче до $53 за штуку. Це означає, що фонд втратив приблизно $285 млн на своїх інвестиціях у Coinbase.

Продажі, ймовірно, сприяли тому, що акції Coinbase втратили 21% своєї вартості у вівторок, які завершивши день на позначці $52,93. Через поєднання поточного криптовалютного ринку, ширші макроекономічні труднощі акції Coinbase впали на 78,9% з січня.

Біржовий графік Coinbase Global Inc. (Джерело: TradingView)
Біржовий графік Coinbase Global Inc. (Джерело: TradingView)

Минулого тижня Coinbase опинилося під тиском SEC після того, як регулятор звинуватив колишнього співробітника Coinbase та двох його спільників у торгівлі криптоактивами з використанням інсайдерської інформації. У тому ж позові SEC звинуватила Coinbase у тому, що вона дозволила американським клієнтам торгувати дев’ятьма токенами, які мали бути зареєстровані як цінні папери.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *