Біржа Coinbase відстежуватиме вихідні криптотранзакції голландських клієнтів


24.06.2022
Біржа Coinbase відстежуватиме вихідні криптотранзакції голландських клієнтів

Голландські користувачі Coinbase повинні будуть вказувати повне ім’я одержувача, мету переказу та повну адресу проживання, щоб вивести цифрові активи з платформи. Про це повідомляється в блозі біржі.

Починаючи з понеділка всі клієнти Coinbase в Нідерландах повинні будуть виконувати нові вимоги «Знай свого клієнта» або KYC при переказі цифрових активів на зовнішні адреси гаманців. Нове правило не буде поширюватися на перекази між обліковими записами Coinbase.

Біржа зазначила, що ця зміна вплине лише на користувачів Coinbase у Нідерландах та впроваджується відповідно до правил країни щодо цифрових активів. Некастодіальні гаманці підпадають під дію Закону про санкції 1977 року, згідно з яким постачальники фінансових послуг, такі як криптовалютні біржі, повинні перевіряти особу фізичних чи юридичних осіб, з якими вони мають ділові відносини. Закон набув чинності для запобігання передачі фінансових активів з метою протидії відмиванню грошей або фінансування тероризму.

Голландія не належить до країн, які впевнено можна назвати дружніми до криптовалюти. Раніше цього місяця Пітер Хасекамп, директор Голландського бюро економічного аналізу, закликав Нідерланди заборонити біткоїни. При цьому регулятори країни попередили, що цифрові активи не підходять як платіжний засіб, ні як засіб для інвестицій.

У березні Coinbase оголосила, що відстежуватиме позаплатформні транзакції в Канаді, Сінгапурі та Японії, пославшись на дотримання нормативних вимог місцевих юрисдикцій. Канадські користувачі повинні будуть надати інформацію про одержувачів навіть при переказі коштів між власними криптогаманцями, хоча всі такі вимоги KYC не застосовуються для транзакцій на суму менше $801. Тим часом, японські та сінгапурські користувачі повинні надавати деталі операції для кожної окремої транзакції поза платформою без мінімального порога.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *