Біржа Binance подала заявку на скасування реєстрації свого підрозділу на Кіпрі


14.06.2023
Binance тимчасово призупинить депозити та зняття криптовалюти Tron

Компанія Binance Cyprus надіслала повідомлення Кіпрській комісії з цінних паперів і бірж про свій відхід з місцевого ринку. Про це пише Coindesk.

Причина закриття дочірньої компанії Bbnance на Кіпрі не була офіційно розкрита адміністрацією біржі. Однак це рішення прийшло майже одночасно з тим, як Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) подала позов проти Binance та її американської дочірньої платформи Binance.US.

“Ми наполегливо працюємо над тим, щоб підготувати наш бізнес до повної відповідності MiCA, коли він буде впроваджений протягом наступних 18 місяців. З цією метою ми прийняли рішення згорнути діяльність на Кіпрі, щоб зосередити наші зусилля на меншій кількості регульованих організацій в ЄС”. – повідомив представник Binance в електронному листі на адресу CoinDesk.

Кіпрська Комісія з цінних паперів і бірж (CySEC) підтвердила отримання заявки на делістинг Binance Cyprus. Наразі регулятор розглядає цю заявку на скасування реєстрації.

У жовтні минулого року Binance отримала реєстрацію в якості постачальника послуг з обслуговування криптоактивів (CASP), що дозволило їй пропонувати спотові, депозитарні, стейкінгові та карткові послуги на Кіпрі.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *